Žlučníkový čaj

19. 03. 2011 | Čaje | Žádný komentář »

Žlučník je důležitým lidským orgánem, který člověku pomáhá trávit potravu. Se žlučníkem bývají také spojeny často nějaké problémy, přičemž poměrně často se jedná například o tvorbu žluče a celkové čištění.

Jako prevenci, ale i jako léčbu můžete zvolit velice účinné žlučníkové bylinné směsi, které čistí žlučové cesty, zabraňují tvorbě žlučových kamenů, zabraňují hromadění žluči ve žlučovodech, zvyšují tvorbu žluče a tak podobně.

Dále také mohou zlepšovat trávení, odstraňovat záněty žlučových cest a mohou působit účinným způsobem protižlučníkovým záchvatům.

Tato směs bylin se může užívat o dlouhodobě, nezpůsobuje totiž žádný návyk. Mohou ji užívat i děti, starší lidé i těhotné ženy. Tuto směs můžete zakoupit například v několika internetových obchodech, které se zabývají prodejem takového typu sortimentu. Jedním z velice oblíbených obchodů je pak například internetový obchod Doktor Čaj, který naleznete na stejnojmenné internetové adrese.

Pokud se podíváte na tyto internetové stránky, tak po levé straně naleznete hlavní menu, kde si můžete vybrat, co vás trápí. Jedná se například o nervovou soustavu, dýchací soustavu, trávící soustavu, vylučovací soustavu a tak podobně.

Naleznete zde také čaje na čištění organismu, na posílení imunitního systému, na léčbu pohybového aparátu, oběhové soustavy, zrakové soustavy, sluchové soustavy a tak dále.


Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.