Aromalampy a svícny

24. 10. 2011 | Orientální móda | Žádný komentář »

Už jsem tu napsala článek o tom, jak můžete provonět svůj byt vonnými tyčinkami. To ale není jediný způsob, jak dodat svému obydlí příjemnou vůni. Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou aromalampy.

Aromalampy jsou skvělé v tom, že v dnešní době už existuje mnoho olejíčků s různými vůněmi, které do aromalampy můžete nakapat. Navíc tyto olejíčky nejsou drahé a tak můžete vše střídat podle Vaší libosti. Aromalampy jsou většinou vyrobeny ručně z keramiky a je mnoho motivů. Je libo motiv draka nebo pentagramu pro tajemnější atmosféru? Sehnat se dá doopravdy vše. A pokud byste chtěli něco jiného, než keramiku, tak zvolte mastek.

Dalším podobným produktem je svícen, který Vám však pouze „podrží“ Vaši čajovou svíčku. Často se používá jako dekorace na různé části nábytku. Čajovou svíčku do něj jednoduše vložíte a pak už jen zapálíte. Díky různým tvarům svícne Vám může i svíčka dělat různé stíny na zdi. Vše záleží na tom, jaké ornamenty má do sebe daný svícen vypálený.

Aromalampy jsou skvělou relaxací. Navodí Vám intimní atmosféru a provoní Váš byt. No a nějaký ten svícen by neměl chybět v žádné domácnosti. Navíc se tyto produkty dají snadno sehnat a jsou například i tím pravým dárkem pod vánoční stromeček.


Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.