Vonné tyčinky

23. 10. 2011 | Orientální móda | Žádný komentář »

Vonné tyčinky jsou skvělým způsobem, jak rozvonět byt. Dokáží u Vás v bytě navodit tu správnou náladu na relaxaci…

Vonné tyčinky mají svou dlouhou tradici. Je to vlastně jistý speciální druh kadidla. Vonné tyčinky k nám přišly samozřejmě z Asie (jak jinak) a hojně se tam používají k náboženství – zapalování při riruálech, před soškou Buddhy atd. Nejvíce používané jsou v Číně, Indii, Thajsku a v mnoha dalších asijských státech.

Vonné tyčinky můžete zakoupit v různých vůních. Je libo vůně nějakého lesa, květin nebo dokonce i ovoce? Vonné tyčinky se nejčastěji umisťují do speciálních držáků na tyčinky, ve kterých budou správně hořet a odpad z tyčinek Vám nic nezašpiní. Pokud byste chtěli tyto produkty použít jako dárek svému bližnímu, můžete zvolit nějakou dárkovou sadu. Na internetu například často najdeme Tibetské vonné tyčinky, které jsou ručně vyrobeny v Nepálu. V takovémto dárkovém balení naleznete vůně s názvy jako je Sen, Energie, Útěcha, Ticho a Vášeň. Je jenom na obdarovaném, jaké má zrovna pocity a jaké vonné tyčinky zvolí.

Já osobně si vonné tyčinky v bytě pálím velmi ráda a mám jich odzkoušeno už mnoho. Mezi poslední, které jsem zkusila, patří vonné tyčinky podle znamení – já jsem zvolila vonné tyčinky Vodnář a doopravdy mi byly tou pravou potěchou a relaxací. Zkuste si provonět byt i vy…


Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.