Skvělé Shiazo minerální kamínky

26. 05. 2012 | Shiazo minerální kamínky, Vodní dýmky | Jeden komentář »

Kouření vodní dýmky je dnes rozšířené po celém světě. Velké firmy vydělávají na výrobě tabáků do vodních dýmek. I když se jedná o jiný druh kouření, přeci jen je to nezdravé, jelikož tabák a nikotin způsobují rakovinu a závislost. Pokud si chcete pokouřit v klidu a nebát se závislosti a nemocí, můžete zkusit Shiazo minerální kamínky.

Shiazo minerální kamínky – co to vlastně je

Jak už název napovídá, shiazo minerální kamínky jsou skutečně minerální kamínky. Tyto kamínky se prodávají v malé válcové krabičce. Minerální kamínky Shiazo jsou napuštěné různými druhy a příchutěmi melasy, tudíž nám pak vznikne milion příchutí. Velikou výhodou minerálních kamínků Shiazo je právě to, že jsou zdravotně nezávadné a neškrábou v krku. Navíc vytvářejí například s uhlíky Cocobrico nebo Bamboocha doopravdy kvalitní a hutný kouř, který Vám tabáky jen tak nevytvoří. Můžete si zakoupit příchutě, jako jsou Shiazo minerální kamínky Jahoda, Shiazo minerální kamínky Broskev nebo trochu atypické příchutě jako je Shiazo minerální kamínky Capirinha. Zkuste a sami uvidíte, jak si pochutnáte.

Tagy: ,

Jeden komentář k příspěvku „Skvělé Shiazo minerální kamínky”

pavelkalich

Shiazo kamínky jsou perfektní záležitost. Pro mě je velkou slabinou absence oné specifické hutnosti klasického kouře, nicméně je to luxusní alternativa i do řady hospod, kde by jinak vodnici zatvrzele odmítali. Nedávno jsem si je kupoval tady s příchutí Vzteklý pes a taky dračí ovoce – to je mňamka 🙂

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.