Zelený čaj – účinky

Zelený čaj je jednoduše řečeno jedinečný čaj. Vyrábí se na různých místech, ale k největším výrobcům patří zajisté Čína, Vietnam, Indie a Japonsko. Možná se ptáte, čím je tak speciální, je to přeci jenom čaj. Odpověď je dost jednoduchá, zelený čaj má blahodárné účinky na Vaše tělo a na Vaše zdraví.

Jaké účinky má zelený čaj

Zelený čaj má mnoho účinků a to potvrzených a nepotvrzených (obzvláště ze strany doktorů). Mezi nejznámější účinky patří zajisté potlačení únavy, zastavení krvácení, snižování vysoké hladiny cukru nebo zlepšování trávení.

Zelený čaj se také používá na léčbu kocoviny, kterou zajisté zažil každý z nás. Pokud trpíte na opary, jistě Vás bude zajímat, že zelený čaj pomáhá k rychlejší léčbě oparů a například i uhrů. Zároveň podporuje mozkovou a srdeční funkci, aby šlo vše správně. Jak sami vidíte, je doopravdy mnoho účinků zeleného čaje a je jich ještě mnohem více. K nepodloženým účinkům patří prevence a léčba rakoviny, léčba sklerózy nebo vyšší spalování kalorií. Nikdo neví, kolik z účinků je pravdivých, ale jedno je jisté. Zelený čaj je zdravý a pomůže Vám od únavy a třeba i střevních potíží.

Zveřejnit odpověď