Proč je tabák Al-Fakher nejlepší?

18. 01. 2012 | Tabáky do vodních dýmek, Vodní dýmky | Žádný komentář »

Tuto otázku si kladu už nějakou dobu! Proto jsem chtěl napsat toto malé zamyšlení.  Tedy….

Na začátek pár faktů o tabáku Al-Fakher. Je jedním z nejoblíbnějších v České republice, z toho vyplývá, že i je jedním z nejprodávanějších druhů tabáku do vodní dýmky. Ale proč? Co Nakhla, Habibi nebo Prince? Vždyť některé příchutě mají taky své kouzlo!

Odpověď byla jasná, musím vyzkoušet pár příchutí značky Al-Fakher a přijít na to, co dělá tento tabák takovým legendárním tabákem v České republice. Začal jsem s nejvyšší třídou Al-Fakheru a to s Golden třídou. Hrozen černý – moje první testovaná příchuť. Hm, chuť opravdu odpovídala tomu, co je napsáno na krabičce, tedy chutnal jako černé hrozny, ale to by nebylo tím, co dělá tabák Al-Fakher tak dobrým, neboť to u jiných tabáků je také, sice třeba v jiné, menší míře, ale je.

Další příchuť přišla na řadu, řikám si – nejvýraznější příchuť. Příšla mi na mysl – Višeň. Višňový Al-Fakher? Luxusní chuť, dým a hlavně dlouhotrvající chuť!! Test by nebyl objektivní, kdybych nevyzkoušel bezovocnou příchuť. Přišla na řadu Vanilka! Al-Fakher vanilka nebylo sklamání, spíše naopak! Bylo to to, co dělá vanilku vanilkou! To, co chceme cítit – ne žádná jemná náhražka.

Po tomto jsem zjistil, co je Al-Fakher zač, a také vím, že je právem jeden z nejkvalitnějších tabáků, co se dají v ČR sehnat. Jelikož jeho chuť je dlouhotrvající, tabák se nepřipaluje ani se dvěma uhlíky CoCoBrico, dýmí prostě skvěle. Jednoduše řečeno – vím, proč lidé kupují Al-Fakher více než ostatní značky, protože je prostě skvělý! 🙂


Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.