Vodní dýmka Aladin Nomad

V naší recenzi budeme mít tu čest otestovat vodní dýmku značky Aladin a to konkrétně druh Nomad, který se řadí do kategorie větších dýmek. Vodní dýmka se prodává v několika barevných provedeních, my jsme měli na test barevné provedení tyrkysovo-zlaté. Další barevná provedení jsou například: Bílá, Černo-červená a Černo-zlatá.

Obsah krabice vodní dýmky Aladin Nomad

Samotnou dýmku dostanete v krabici Aladin Evolution, pro ty, kteří neví, Evolution je označení nové kolekce vodních dýmek Aladin. Krabice je designově hodně povedená a dýmka je, jak je známo u krabic vodních dýmek, naskládaná na milimetr přesně. V krabici nalezneme klasické složení pro vodní dýmky – tedy: Vázu, Tělo dýmky, Korunku, Hadici, Těsnění na korunku i na hadici, Sítko, Štětku na čistění těla dýmky, Tácek pod korunku a Tarbuš, který se dodává zpravidla ke větším dýmkám. Samotná vodní dýmky Aladin Nomad je veliká 72 cm.

Skvělý zážitek s Vodní dýmkou Aladin Nomad

Slovy jako jsou Skvělý, Úžasný, Vynikající a mnoho dalších synonym by se dal popsat zážitek z kouření velké vodní dýmky Aladin Nomad. Po složení vodní dýmky se nám naskytne pohled na skvěle vypadající vodní dýmku. Kouření této dýmky je díky skvěle vyvážené velikosti opravdovým zážitkem a díky velké a hlubší korunce se tabák méně připaluje. Díky tomu je kouření lepší a dlouhotrvající, zejména s uhlíky CoCoBrico či Bamboocha.

Cena je minimální v porovnání se zážitkem

Vodní dýmky Aladin Nomad seženete na Českém internetu okolo 1500,- Kč a to díky zlevnění všech vodních dýmek.  Je to minimální investice v porovnání se zážitky, které s touto krásnou vodní dýmkou dostanete.

Malý TIP: Udělejte si z jedno-šlauchové dýmky Aladin Nomad dvou-šlauchovou a to díky redukci, kterou vyměníte za ventil vodní dýmky.

Zveřejnit odpověď